Romans wisi w powietrzu

Książki, gdzie miłość pełni jedną z najważniejszych ról, nie są takie złe. Może nie każdy mężczyzna je lubi, ale kobiety kochają romanse, dzięki którym można się naprawdę doskonale bawić. Czasem można się wzruszyć i uronić łezkę nad powieścią, a czasem można się tylko cieszyć, że takie powieści mogą mieć tak radosne zakończenie. Oby również w życiu zawsze było tak dobrze. Jeżeli ktoś ma ochotę na dobry romans, który wzruszy oraz ucieszy, to powinien sięgnąć po “Molly“. Jest to książka, którą napisała Agnieszka Lingas – Łoniewska.

Polska autorka

Tej pani chyba nikomu nie trzeba przedstawiać, ponieważ ma już ona całkiem pokaźne grono fanów z niecierpliwością oczekujących jej kolejnych książek. Dodatkowo, Agnieszka Lingas – Łoniewska należy do grona docenianych autorek. Dowodem na to jest chociażby otrzymane w 2016 roku drugie miejsce w plebiscycie “Kobieta Wpływowa” Gazety Wrocławskiej. Jej dorobek literacki jest już całkiem spory i można znaleźć tam porywające opowieści kryminalne, thrillery psychologiczne, opowiadania o miłości, jak również zwykłe, bardzo pozytywne i przyjemne powieści obyczajowe. Wśród jej książek znaleźć można takie powieści, jak “Kiedy wrócę”, “Piętno Midasa”, “Pierwsza miłość”, czy “Klub niewiernych”. Czas na to, aby poznać “Molly“.

Opowieść o emocjach

Ta książka to zdecydowanie opowieść o emocjach, a właściwie to o całym ich wachlarzu. Chociaż w życiu Melanii Tarczyńskiej więcej było tych negatywnych emocji. Jej matka porzuciła ją kiedy była malutka. Ojciec wylądował w więzieniu. W efekcie tego ona musiała pójść do domu dziecka. Do miejsca, którego nie wspomina dobrze, jak również licznych rodzin zastępczych. Jedynym dobrym wspomnieniem, promyczkiem nadziei jest Robson, którego poznała w tamtym okresie i którego przyjaźń ceni. To on właśnie towarzyszy jej teraz w życiu dorosłym, kiedy Molly (już nie Melania) podbija świat. Tylko, że jej działania nie są dobre. Dziewczyna kocha adrenalinę, szalone imprezy, dużą ilość alkoholu i kolejne podboje sercowe. Molly chce być zawsze panią sytuacji. Do momentu aż poznaje Wiktora, Spokojnego, szanowanego biznesmena, który jest jej kompletnym przeciwieństwem. Dwa odmienne charaktery, które jakimś cudem zaczynają darzyć się miłością. Czyżby zadziałało tutaj hasło “kto się lubi, ten się czubi”? Nie wiadomo, ale jest pewne, że tych dwoje się kocha. Tylko, że miłość osób z dwóch różnych światów w oczach bliskich im osób jest czymś kompletnie niemożliwym. Co więc stanie się w takim przypadku?

Książka - senivpetro - pl.freepik.com