Wyciskacz łez

Czasem człowiek potrzebuje czegoś takiego, żeby po prostu popłakać, dzięki czemu będzie mógł wyzwolić swoje gromadzące się emocje w środku. W wyzwoleniu emocji czasem pomaga dobry film, a czasem książka. Wystarczy wziąć do ręki taki dobry wyciskacz lez, dzięki czemu emocje same będą chciały się uwolnić. Na szczęście rynek ma dla czytelników kilkanaście takich propozycji, dzięki czemu można pozwolić sobie na prawdziwy upust emocji. Wśród nich jest najnowsza propozycja od Agnieszki Lingas-Łoniewskiej pt.”Molly” (https://www.taniaksiazka.pl/molly-agnieszka-lingas-loniewska-p-1430767.html).

Dziewczyna ze złego domu

Agnieszka Lingas-Łoniewska należy do autorek, które w ostatnim czasie piszą doskonale książki i cieszą się ogromną popularnością wśród czytelników. Jej propozycje mają w sobie coś takiego, co powala na kolana. Akcja opisana jest bardzo dokładnie, nie ma niewyjaśnionych wątków, a bohaterowie są bardzo wyraziści i na pewno nic im nie brakuje. Tak jest również w książce “Molly“, którą autorka tym razem proponuje swoim czytelnikom. Ponad 400 stron historii, która wzrusza i wywołuje łzy u wrażliwych osób. Jest to historia o dziewczynie, która pochodzi ze złego domu. Tytułowa Molly to dziewczyna, która nigdy nie miała łatwego życia. Matkę straciła bardzo wcześnie, a jej ojciec wylądował w więzieniu za nielegalnie prowadzone interesy. Molly, a właściwie Melania Tarczyńska, wylądowała w domu dziecka i w kolejnych rodzinach zastępczych. Dziewczyna – niestety – do łatwych w obyciu osób nie należała, dlatego tak często zmieniała swoje miejsce zamieszkania.

Miłość ponad wszystko

Molly jest już dorosła i aktualnie jedyne co kocha, to imprezy i szybka jazda. Niczego w życiu nie ma zamiaru sobie żałować. Dziewczyna kocha również niszczyć ludziom ich poukładane życie. Nie ma przed tym żadnych skrupułów. Melania wie, że na nikogo w życiu liczyć nie może. Chyba, że jest to Robson – jej przyjaciel z bidula. Kiedyś byli razem na poważnie, ale on ją zdradził. Wybaczyła mu, ale ich znajomość utrzymuje się teraz na przyjacielskiej stopie. Podczas imprezy w klubie Molly poznaje eleganckiego biznesmena – Wiktora Tuli. Na początku ma o nim złe zdanie, ale kiedy rozpoznaje w nim kolegę z dzieciństwa, to zaczyna darzyć go nawet sympatią. Wiktor widzi w Molly kogoś zupełnie innego – bardzo wartościowego, w kim nawet jest w stanie się zakochać. Tylko, że obydwoje pochodzą z zupełnie innych środowisk. Ich miłość dla wielu osób jest czymś zakazanym. Czy w takim razie obydwoje będą w stanie walczyć z całym światem, aby móc być na zawsze razem?

Ludzie - shurkin_son - pl.freepik.com